Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe

0

Odkurzacze bezprzewodowe od momentu pojawienia się na rynku – robią prawdziwą furorę. Dlaczego? Dlatego, że ludzie w końcu zdali sobie sprawę z tego, jak niewygodny w użyciu był model z kablem. Trudno było się z nim poruszać i ciągle konieczne było podłączenie do źródła prądu. Dla osób starszych było to też spore wyzwanie, bo przeniesienie takiego ciężkiego odkurzacza z piętra na piętro to nie lada wyzwanie. Jest to też czasami po prostu niebezpieczne, bo można łatwo się wywrócić czy potknąć – także o kabel.

Zalety odkurzacza bezprzewodowego to na pewno łatwość czyszczenia, większa swoboda i szybkość pracy. Dobry odkurzacz bezprzewodowy będzie długo pracował, a może też zapewnić nam tak naprawdę nie tylko odkurzanie – ale także mycie podłogi jednocześnie. Dla osób, które nienawidzą obu tych czynności jest to idealne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i uzyskać bardzo zadowalający efekt czyszczenia. Teraz myślisz pewnie sobie nad tym, jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać – a my możemy Ci tutaj na pewno coś doradzić.

Lekki odkurzacz bezprzewodowy to na pewno coś, na czym powinno Ci zależeć – ale musi być to też mocny odkurzacz bezprzewodowy. O co tutaj chodzi? Nie chcesz, aby zbyt szybko i łatwo się on zniszczył – ale nie chcesz też dźwigać ciężkiego pojemnika, którym trudno się manewruje po podłodze. Przeprowadzony przez nas test odkurzaczy bezprzewodowych bez wątpienia dostarczy Ci mnóstwo informacji, które możesz potem wykorzystać do podjęcia ostatecznej decyzji. Pamiętaj – tani odkurzacz bezprzewodowy może niestety okazać się sprzętem słabym, a najlepszy odkurzacz bezprzewodowy to taki, który Tobie odpowiada. Takie są fakty. Przejrzyj sobie poniżej nasz ranking, w którym omawiamy trzy najlepsze odkurzacze bezprzewodowe – może coś “wpadnie Ci w oko”.

Ranking odkurzaczy bezprzewodowych – TOP 3

  1. Moneual MBOT 950

Moneual MBOT 950Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy to dla niektórych osób model Moneual MBOT 950. A dlaczego? Porównanie odkurzaczy bezprzewodowych wysuwa go na prowadzenie, ponieważ posiada on chociażby opcje mycia podłóg. Dla naszych rodziców i dziadków posiadanie tego typu sprzętu to było coś niesamowitego – a dla nas to już zwykły odkurzacz, który po prostu jest w stanie też myć różne powierzchnie. Warto doceniać to, że żyjemy w takich czasach.

Podczas pracy Moneual MBOT 950 my tak naprawdę nie mamy zbyt dużo do roboty – on sam dopasuje sobie moc ssania do tego, jak brudny jest czyszczony przez niego obszar. Co ciekawe – skanuje on daną przestrzeń nawet do 5500 razy w przeciągu 60 sekund. To także właśnie dzięki temu nie wpada on na różne meble i nie spada ze schodów – można powiedzieć, że cały czas kontroluje sytuacje. Mamy też pewność, że dotrze we wszystkie miejsca i nie pozostawi podłogi nie wyczyszczonej. Ten odkurzacz bezprzewodowy opinie ma dobre także dlatego, że można go włączyć przy pomocy aplikacji – zacznie on więc sprzątać nawet wtedy, gdy nas nie będzie w domu. To na pewno miłe uczucie, gdy możemy wrócić sobie po pracy już do czystego mieszkania. Niezależny ranking odkurzaczy bezprzewodowych ocenia ten model bardzo wysoko.

2. Xiaomi Mi Roborock S6

Xiaomi Mi Roborock S6Ten najmocniejszy odkurzacz bezprzewodowy także czyści zarówno na sucho – jak i na mokro. Nie jest to jednak jego jedyna zaleta – oferuje on klientom dużo, dużo więcej. Na pewno jest też w stanie wyczyścić powietrze w naszym domu – umożliwia mu to filtr HEPA. Również tutaj nie ma mowy o tym, aby urządzenie uderzyło w mebel lub przypadkiem wpadło na jakiś przedmiot – Xiaomi Mi Roborock S6 analizuje przestrzeń dookoła i nie pomija żadnych zarazków oraz kurzu.

Jeśli chodzi o czas pracy, jaki daje nam to odkurzacz to może być to nawet ponad dwie godziny – a przy tym jest on całkiem cichy, więc nie powinien nam też wtedy bardzo przeszkadzać. Posiada sporej wielkości pojemnik, w którym gromadzi się kurz i można go także obsługiwać przy pomocy aplikacji. Ten odkurzacz bezprzewodowy ranking 2020 wygrał bardzo słusznie.

3. iRobot Roomba e6

iRobot Roomba e6Ten odkurzacz akumulatorowy ranking przedstawia dlatego, że wykorzystuje on dużo nowych technologii. Nie tylko jest w stanie samodzielnie wykryć te miejsca, w których znajduje się najwięcej brudu – potrafi też usunąć go z dowolnych powierzchni. Na 100% będzie on w stanie ominąć przeszkody, które napotka na swojej drodze – a wszyscy wiemy, że zawsze zdarzy nam się coś zostawić na podłodze i odkurzacz nie ma wtedy faktycznie łatwego zadania.

Jest to jeden z tych tańszych modeli, więc działa on najwyżej przez 1,5 godziny – ale i tak jest to wystarczająca ilość czasu, aby bez problemu sprzątnąć niewielkich rozmiarów mieszkanie. Nie musisz się obawiać – tutaj także możesz skorzystać z aplikacji, więc dalej masz tą wygodę. Ten odkurzacz zajął wysoką pozycje, jeśli chodzi o ranking odkurzaczy bezprzewodowych 2021. Ludzie cenią to, że nie muszą dużo wydać – a i tak otrzymują dobrą jakość.

Poradnik zakupowy

Odkurzacz bezprzewodowy jaki wybrać będzie najlepiej? My Ci na to nigdy nie odpowiemy bezpośrednio, bo to musi być Twoja decyzja. Na pewno ranking odkurzaczy bezprzewodowych 2020 będzie miał dla Ciebie wiele wskazówek i możesz też po prostu czytać sobie opinie dotyczące poszczególnych modeli – to w taki sposób sprawdzamy sobie, czy coś się u ludzi sprawdza lub nie.

Pewne jest to, że taki odkurzacz jest o wiele bardziej wygodny w użyciu niż ten model, który ma kabel – co do tego raczej nikt nie ma żadnych wątpliwości. Brak ograniczeń, szybsze odkurzanie, długa praca akumulatora – to właśnie dlatego odkurzacz bezprzewodowy test zawsze zdaje śpiewająco.

Warto zwrócić też uwagę na to, że odkurzacze bezprzewodowe ranking 2020 poleca przede wszystkim w wersji pionowej. Są to te większe sprzęty, które nie mają przewodu – ale które jednak w dalszym ciągu musimy obsługiwać samodzielnie. Jest to opcja wygodniejsza niż w przypadku standardowego modelu – ale dalej wymaga to od nas własnej pracy i poświęcenia czasu, a na to nie każdy ma ochotę. Taki rodzaj odkurzacza bezprzewodowego będzie jednak na pewno zdecydowanie tańszy od wersji, która sprząta zupełnie sama.

Odkurzacze bezprzewodowe ranking 2021 poleca już raczej w wersji automatycznej – to ten niewielki i charakterystyczny krążek wykonuje za nas sprzątanie i może w dodatku umyć podłogę. Na pewno oszczędzamy tutaj czas – ale jednocześnie wydajemy też jednorazowo sporo pieniędzy, aby sobie go kupić. Jest to odkurzacz bezprzewodowy mocny i niezawodny – możemy z całą pewnością stwierdzić, że za jakiś czas taki sprzęt znajdziemy bez problemu w każdym domu.

odkurzacz bezprzewodowy mopującyOdkurzacz bezprzewodowy mopujący jest po prostu wygodniejszy i dlaczego nie mielibyśmy skorzystać z takiej opcji, jeśli jest ona dla nas dostępna? Mycie podłogi to dla wielu osób najmniej lubiana czynność i ciężko się temu dziwić – to męczące i czasochłonne zajęcie. A jak w naszym domu są zwierzęta i dzieci to tak naprawdę nasze sprzątanie nie ma znaczenia – chwilę później znowu wszędzie jest brudno. Jeżeli czyszczeniem zajął się wcześniej odkurzacz bezprzewodowy to przynajmniej nie mamy aż tak dużego poczucia zmarnowanego czasu.

Odkurzacz bezprzewodowy ranking 2021 rozpatruje pod względem mocy, czasu pracy i pojemności zbiornika. Na pewno informacje te Cię nie dziwią, bo przecież zwykle właśnie na to zwracamy uwagę – ale i tak dobrze mieć ogólny obraz tego, o czym warto pamiętać. Ty musisz tak naprawdę przemyśleć sobie, jaka moc będzie Ci niezbędna, aby wyczyścić podłogi i dywany. Im więcej dywanów – tym większa moc. Tak samo w przypadku posiadania zwierząt – wtedy czyszczenie powinno być trochę dokładniejsze niż w mieszkaniu, gdzie są praktycznie tylko gołe podłogi.

Odkurzacz bezprzewodowy z funkcją mycia ranking bardzo poleca w domach, w których mieszkają całe rodziny z małymi dziećmi. Dobrze byłoby też na pewno, gdyby taki sprzęt chciał długo pracować – na pewno nie zabraknie mu tutaj miejsc do wyczyszczenia. To właśnie dlatego musisz patrzeć i na czas ładowania i na czas pracy. Czasami jest to tak naprawdę najbardziej istotna informacja ze wszystkich. Patrz też na wspomnianą już wcześniej pojemność zbiornika – nie chcesz go przecież co chwilę wymieniać. W modelach automatycznych pełny sprzęt po prostu się wyłączy – a to może po pewnym czasie być irytujące, gdyż nie uzyskamy oczekiwanego efektu sprzątania.

Wszelkiego rodzaju odkurzacze bezprzewodowe są droższe od tych, które mają kabel – ale naszym zdaniem i tak jest to lepsza inwestycja niż kolejny sprzęt z przewodem. Możemy się założyć, że po pewnym czasie i tak zaczniesz zastanawiać się nad tym, czy nie lepiej było kupić sobie bardziej zaawansowany model – tym bardziej, że na rynku będzie ich od teraz coraz więcej. Być może to dobry moment na to, aby już teraz zaoszczędzić i sprawić sobie taki sprzęt. Nie jest to przecież coś, co faktycznie może nam się nie przydać – z odkurzacza musi korzystać każdy z nas, inaczej mieszkanie szybko zamieni się w pobojowisko.

Jak podliczysz sobie wydawane w każdym miesiącu pieniądze na rzeczy, które nie są Ci zbyt potrzebne – na pewno szybko zrozumiesz, że ten wydatek to coś zupełnie innego i dasz radę na niego sobie odłożyć. My mamy nadzieję, że nasz ranking Ci tutaj chociaż trochę pomógł i już niedługo w Twoim domu sprzątał będzie na przykład nowy odkurzacz automatyczny. Nie sugeruj się zdaniem znajomych i postaraj się wybrać nowy sprzęt samodzielnie – tak, aby potem tego nie żałować.

Nie jest to może bardzo trudne zadanie – ale pewne sprawy trzeba sobie jednak przemyśleć i przeanalizować. Upewnij się, że odkurzacz ma akcesoria, jest solidny i posiada opcje mycia – dla wielu osób już to wystarczy, aby cieszyć się z nowego zakupu. Cena będzie wysoka – ale satysfakcja jeszcze większa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here