Najlepsze odkurzacze samochodowe

0

Odkurzacz samochodowy to na pewno nie jest taki sprzęt, o którym myślimy przed zrobieniem prawa jazdy. To jednak właśnie ten moment dla wielu osób jest przełomowy – nagle możemy już samodzielnie się wszędzie przedostać i nic nas nie ogranicza. To właśnie nasze własne auto pozwala nam na to wszystko, więc dbamy o nie tak dobrze, jak tylko potrafimy. Wtedy taki sprzęt, jak odkurzacz samochodowy to nie coś opcjonalnego – to konieczność. Bardzo szybko dociera do nas przecież, jak trudno jest utrzymać w środku samochodu nieskazitelny porządek.

Chociaż nie jest to zadanie łatwe – da się to zrobić. Trzeba po prostu sprzątać swój samochód krótko – ale często. Wtedy nic nie zdąży się za bardzo pobrudzić – a my będziemy znowu sprzątać i zawsze będziemy przygotowani na ewentualnych pasażerów. Chociaż to kobiety częściej faktycznie dbają o czyszczenie wnętrza samochodu – dobry odkurzacz samochodowy bezprzewodowy można co raz częściej znaleźć także w autach należących do panów. Nie mamy już tak naprawdę żadnych wymówek – czyszczenie bez podłączenia do prądu jest przecież obecnie tak łatwe, że możemy to robić w dowolnym miejscu i bez żadnego problemu.

Bardzo mocny odkurzacz samochodowy bezprzewodowy można znaleźć – ale trzeba też wiedzieć, czego konkretnie szukamy. Mogłoby się wydawać, że jest to zadanie bardzo proste – ale to nie do końca prawda. Jaki powinien być ten sprzęt? Na pewno lekki i niewielkich rozmiarów – chcemy go łatwo przewozić i łatwo schować. Oczywiste jest to, że manewrowanie ciężkich odkurzaczem wewnątrz samochodu na pewno nie będzie dla nikogo przyjemne. Są na szczęście na rynku takie modele, które od samego początku cieszą się dużą popularnością – my chcemy Ci pomóc w ich znalezieniu. Przygotowaliśmy ranking trzech modeli odkurzaczy do samochodu, które naszym zdaniem są warte Twojej uwagi.

Ranking odkurzaczy samochodowych – TOP 3

1. Black & Decker Flexi PD1200AV-XK

Black & Decker Flexi PD1200AV-XKTen odkurzacz jest wybierany często i wpływ może mieć na to między innymi technologia Cyclonic – to dzięki niej filtr w odkurzaczu jest zawsze czysty. Dla właściciela tego sprzętu jest to ogromna wygoda. Jak kupujemy sobie odkurzacz bezprzewodowy do auta to na pewno zależy nam na tym, aby działał on wystarczającą ilość czasu – tutaj właśnie to otrzymujemy.

Model Black & Decker Flexi może pracować przez pełne 30 minut – a to całkiem sporo czasu, aby wyczyścić wnętrze swojego samochodu. Możemy też wykorzystać tutaj kabel, aby praca mogła być dłuższa – ma on całe 5 metrów długości. Jeśli chodzi o pojemność pojemnika to będzie to około 0,5 litra. Wiesz już teraz, jaki odkurzacz samochodowy kupić, aby zakup ten się opłacał.

2. Bosch Move BHN14090

Bosch Move BHN14090Ten model posiada filtr zmywalny i zyskujemy tutaj możliwość separacji zabrudzeń. Bez wątpienia ranking odkurzaczy samochodowych musiał wspomnieć o tym urządzeniu. Pojemnik jest tutaj trochę mniejszy i ma około 0,3 litra – ale w zamian za to otrzymujemy bardzo przydatną końcówkę szczelinową. W samochodzie posiadanie jej to tak naprawdę konieczność – trudno jest wyczyścić wszystkie zakamarki bez takiego sprzętu.

Jest to model trochę tańszy od tego, który opisywaliśmy wcześniej, więc czas pracy urządzenia to tutaj 12 minut – ale to dalej zwykle w zupełności nam wystarcza i nie musimy wcale martwić się tym, że nie zdążymy czegoś sprzątnąć. Pamiętaj też, że chociaż tego typu odkurzacze zwykle określa się, jako odkurzacze samochodowe – można nimi bez żadnego problemu sprzątać też w domu. Najważniejsza jest nasza wygoda. Teraz wiesz już, jaki odkurzacz bezprzewodowy do samochodu jest uznawany za przydatny.

3. Clatronic AKS832

Clatronic AKS832Ten model jest wybierany często i chodzi tutaj przede wszystkim o to, że umożliwia on czyszczenie na sucho oraz na mokro. Czas jego pracy nie jest wcale bardzo krótki, bo wynosi całe 20 minut i co ciekawe – nawet po rozładowaniu można dalej przez jakiś czas z niego korzystać, ale przy niższej mocy. Ten odkurzacz samochodowy 12V opinie ma naprawdę niezłe.

Możemy też bardzo łatwo zorientować się, na ile naładowany jest nasz odkurzacz samochodowy – podpowiada nam tutaj przydatna lampka LED. Nie obawiaj się, że zabraknie Ci tutaj przydatnych akcesoriów – producent upewnił się, że dostajemy kilka szczotek, które na pewno sprawdzą się wewnątrz naszego auta. Są one różnej wielkości. Jeśli chodzi o dobre odkurzacze samochodowe ranking bardzo poleca ten sprzęt.

Poradnik zakupowy

Czy faktycznie warto kupować sobie odkurzacz samochodowy? Czy jest to konieczny wydatek i będę z niego korzystać? Nie jesteśmy w stanie zdecydować za Ciebie, bo tylko Ty znasz odpowiedź na te pytania. Wiemy jednak na 100%, że ludzie, którzy kupią sobie taki sprzęt – zwykle są z tego powodu bardzo mocno zadowoleni. Najlepszy odkurzacz samochodowy to po prostu taki, który wykonuje swoje zadanie – a nie da się ukryć, że żaden tradycyjny odkurzacz nie pomoże nam w tak krótkim czasie wyczyścić wnętrza samochodu.

Czy faktycznie warto kupować sobie odkurzacz samochodowy?Mały odkurzacz samochodowy dużo nie waży, więc może go podnieść nawet dziecko czy osoba starsza – możemy nim także bardzo łatwo manewrować, a w samochodzie przecież trzeba dużo się schylać i czyścić różne schowki oraz zakamarki. Odkurzacz do samochodu ranking poleca też taki, który jednocześnie umożliwia mycie – wiadomo, że w drodze często zdarzy nam się coś rozlać i potem mamy niestety problem.

Tak, jak wspominaliśmy też wcześniej – odkurzacz samochodowy akumulatorowy możesz oczywiście wykorzystać też w domu. Czasami nagle dowiadujemy się o tym, że przychodzą do nas goście – nie mamy czasu na generalne porządki, ale damy radę szybko złapać taki mały odkurzacz i coś sobie jeszcze posprzątać. W ten sposób wyczyścimy też codziennie sierść naszego zwierzaka z kanapy czy szybko pozbędziemy się okruszków. To po prostu duża wygoda.

Jakie jeszcze są zalety takiego urządzenia? Na pewno nie można tutaj nie wspomnieć o jego cenie – jest to sprzęt o wiele tańszy niż model tradycyjny. Zajmuje mało miejsca – czy to w domu, czy to wewnątrz samochodu. Niektóre modele mają kabel – a inne nie. To my musimy zdecydować, co bardziej nam się przyda. Duże znaczenie będzie miało tutaj pewnie to, czy mieszkamy w domu – lub w bloku. Zawsze wybieraj nowe urządzenia tak, aby to Tobie wygodnie się z nich korzystało – to bardzo istotne.

Odkurzacz samochodowy opinie dostaję dobre na pewno wtedy, gdy można faktycznie zmieniać mu końcówki i szczotki – wtedy człowiek ma o wiele łatwiejsze zadanie podczas sprzątania, bo jesteśmy w stanie wyczyścić dosłownie wszystko to, co chcemy. Jeżeli jest to dla Ciebie istotne to możesz oczywiście patrzeć też na wygląd takiego odkurzacza – chociaż naszym zdaniem jest to jednak wciąż najmniej istotna kwestia.

Jaki odkurzacz wybrać?

Jaki odkurzacz wybrać?Odkurzacz samochodowy bezprzewodowy ranking poleca nam kupować wtedy, gdy sprzęt ten ma dużą moc – to na pewno ułatwia szybkie i skuteczne czyszczenie. W samochodach łatwo o uporczywe zabrudzenia, bo jednak człowiek wchodzi tam “z zewnątrz” i można też niestety nakruszyć lub coś rozlać. Tym bardziej takie urządzenie przyda się osobom, które bardzo dużo podróżują – wtedy samochód jest tak naprawdę w pewnym sensie naszym drugim. Powinno zależeć Ci na tym, aby Twój odkurzacz miał przynajmniej kilkadziesiąt wat mocy.

Takie sprzęty zwykle raczej nie mają zbyt wielu funkcji, ponieważ nie jest to im niezbędne – ale już sama opcja mycia jest czymś, na czym powinno nam zależeć. Możemy też zwrócić uwagę na posiadane diody czy wskaźniki informujące nas o poziomie naładowania baterii – to niby nic ważnego, ale jednak takie rzeczy potem nas faktycznie cieszą.

Najlepiej byłoby kupić sobie taki odkurzacz samochodowy, który ma jednak trochę większy pojemnik – wtedy nie musimy go tak często opróżniać i sprzątanie jest zwyczajnie wygodne. Warto tutaj celować w pojemność około 0,5 litra. A jak oprócz tego dostajemy możliwość opróżniania takiego pojemnika bez kontaktu z jego zawartością – tym lepiej dla nas.

Oczywiste jest to, że każdy sprzęt powinien być budowany tak, aby łatwo można go było przenosić – ale jednocześnie chcemy też przecież, aby obudowa ta była solidna i wytrzymała. Transportowanie tego sprzętu w samochodzie sprawia, że jest on narażony na uszkodzenia – nigdy nic nie wiadomo. Możemy więc dla pewności zawsze sprawdzać sobie, jakie materiału tutaj użyto i czy jest on reklamowany, jako odporny na obicie. Tym bardziej zróbmy to, jeśli mamy małe dzieci – każdy rodzic wie, że tutaj łatwo o przypadkowe zniszczenia wszelkiego rodzaju sprzętów.

Dobrze będzie kupić odkurzacz, który posiada wygodną rączkę – to możesz sobie sprawdzić, jeśli kupujesz go w sklepie stacjonarnym. Generalnie jest to dobry pomysł, bo wtedy można faktycznie zapoznać się z konkretnym modelem – a jak zależy nam na zakupie internetowym to możemy potem znaleźć ten sam sprzęt właśnie w sieci.

Niektóre odkurzacz działają z pomocą akumulatora – a inne podłączamy na przykład do zapalniczki samochodowej. To Ty wybierasz, co Ci bardziej pasuje. Oba rozwiązania mają przecież swoje wady i zalety. Tak czy inaczej w przypadku sprzętu bez kabla – zwracaj uwagę na czas jego pracy. Odradzamy raczej zakup takich sprzętów, które pracują krócej niż 10 minut – to minimalna ilość czasu, jakiej większość z nas potrzebuje, aby komfortowo posprzątać swoje auto.

Cena takiego sprzętu oczywiście ma znaczenie – ale nie patrz też tylko na to. W przypadku odkurzaczy samochodowych nie mówimy raczej nigdy o bardzo wygórowanych kosztach – dlatego też można jednak bardziej zainteresować się tutaj parametrami i tym, czego nam faktycznie potrzeba. Przejrzyj sobie nasz ranking i zastanów się po prostu nad tym, czego konkretnie oczekujesz – a potem coś wybierz. Mamy nadzieję, że Twój nowy odkurzacz samochodowy posłuży Ci przez bardzo długi czas – jesteśmy pewni, że tak właśnie będzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here