Odkurzacz ręczny ranking

0

Z całą pewnością posiadanie odkurzacza ręcznego to coś, co przydałoby się każdemu z nas – jest to przede wszystkim ogromna wygoda i możliwość ułatwiania sobie codziennego życia. Taki sprzęt nie waży dużo, można się nim wszędzie dostać i dzięki temu bez problemu czyścimy nawet takie zakamarki, do których nie zaglądaliśmy od lat. Tutaj nie ma już mowy o szarpaniu się z niewygodnym kablem – odkurzacz ręczny posiada dobrze wyprofilowaną rączkę, którą trzyma się naprawdę wygodnie. Korzystając z niego bez problemu pozbędziemy się okruszków, paprochów i roztoczy kurzu – czyli tego wszystkiego, co nie jest nam potrzebne na naszych łóżkach, kanapach i podłogach.

Nie jest jednak tak łatwo zdecydować się na jakieś konkretne urządzenie – mamy duży wybór i nie chcemy popełnić tutaj żadnych błędów. Co więc możemy zrobić? My proponujemy Ci zapoznanie się z naszym rankingiem 3 najlepszych modeli odkurzacza ręcznego – wszystkie one są obecnie dostępne na rynku. Dlaczego akurat te sprzęty? To proste – odkąd tylko pojawiły się one w sprzedaży, cieszą się ogromną popularnością. Odkurzacz ręczny akumulatorowy ranking po prostu musi mieć zrobiony – są one dostępne w rozsądnej cenie, idealnie spełniają swoje zadanie i na pewno taki zakup Cię nie rozczaruje. Przyjrzyj się dobrze wybranym przez nas modelom odkurzaczy ręcznych i zdecyduj, czy jeden z nich jest w stanie spełnić także Twoje oczekiwania. Mały odkurzacz ręczny ranking posiada naprawdę rozbudowany – a dla Ciebie to dobra informacja, bo możesz się sporo dowiedzieć.

Najlepsze odkurzacze ręczne – TOP 3

1. Bissell Pet Hair Eraser Hand Vacuum 1987N

Bissell Pet Hair Eraser Hand Vacuum 1987NModel odkurzacza Bissell Pet Hair Eraser Hand Vacuum 1987N to sprzęt, który idealnie sprawdzi się u wszystkich właścicieli czworonogów. Dlaczego? Dlatego, że zbierze z kanapy każdą ilość sierści – bez problemu. Jedną z największych zalet tego konkretnego modelu jest czas jego ładowania – po około 5 godzinach ładowania, mamy możliwość posługiwania się tym odkurzaczem przez pełne 15 minut. To wystarczający czas, aby ręcznie posprzątać wszystkie miejsca, których nie chcemy czyścić standardowym odkurzaczem lub przy pomocy ściereczki.

Bissell Pet Hair Eraser Hand Vacuum 1987N posiada moc ssania na poziomie 900 W i to właśnie dzięki temu radzi sobie nie tylko z sierścią – ale także z innymi zabrudzeniami. Dużą zaletą są tutaj na pewno możliwość korzystania z różnych ssawek, szczotek i nakładek – jesteśmy w stanie samodzielnie zdecydować, co najlepiej nam się teraz przyda. Inaczej czyścimy przecież tapicerkę – a inaczej półki w szafce.

2. Hoover Ultra Vortex MBC500UV

Hoover Ultra Vortex MBC500UVTen ranking bez wątpienia byłby niekompletny, gdyby nie model Hoover Ultra Vortex MBC500UV. Co jest w nim aż tak wyjątkowego? Na pewno to, iż posiada on trzy oddzielne tryby czyszczenia. Ten mocny odkurzacz ręczny ma na przykład tryb próżniowy oraz taki, który nazywany trybem “trzepania materiału”. To jeszcze nie koniec – ostatni tryb to tryb umożliwiający oświetlenie czyszczonego obszaru lampą UV. Wszystkie te tryby mają jeden cel – ułatwienie życia osoby, która korzysta z tego odkurzacza.

Hoover Ultra Vortex MBC500UV jest też bardzo mocno polecany osobom, które walczą z alergią – jest on w stanie pozbyć się alergenów i roztoczy prawie w 100%. Usuwa wszelkie bakterie i dzięki temu przynajmniej w pomieszczeniach nie musimy obawiać się nieprzyjemnych objawów alergii. Warto wziąć to pod uwagę, jeśli w naszym domu mieszkają dzieci, które mają taki właśnie problem. Klienci doceniają w tym modelu także kabel, który ma prawie 5 metrów długości – oraz możliwość skorzystania z dodatkowej szczotki obrotowej. Takie dodatkowe akcesoria są zawsze mile widziane. W tym konkretnym modelu otrzymujemy również zmywalny filtr i posiada on także oczywiście zbiornik na kurz – jego wielkość to około 0,3 litra.

3. Bosch Move BHN14090

Bosch Move BHN14090Nie moglibyśmy zaprezentować Ci tego rankingu bez wskazania odkurzacza Bosch Move BHN14090 – z całą pewnością byłby on wtedy po prostu niekompletny. Model ten jest nie tylko atrakcyjny pod względem ceny – ale także zapewnia nam pełne 12 minut sprzątania po pełnym naładowaniu. Posiada on dobrej jakości akumulator, który na pewno szybko nam się nie zepsuje – tego typu sprzęty sprawdzają się zwykle przez długie lata. Co możemy czyścić z pomocą Bosch Move BHN14090?

Tak naprawdę wszystko, co tylko chcemy. Klienci na pewno chętnie korzystają z tego modelu podczas czyszczenia swojego samochodu – ale sprawdzi się on także do czyszczenia wszelkich mebli. Możemy odkurzyć je na zewnątrz i wewnątrz – a zajmie to tylko chwilę. Ten odkurzacz ręczny mały posiada specjalną szczelinówkę, która umożliwia sprzątnięcie każdego zakamarka – wnętrze Twojego auta stanie się od teraz idealnie czyste. Jest to jeden z niewielu odkurzaczy, który posiada system High Airflow – to dzięki temu możliwa jest separacja kurzu. Jeśli zależy Ci na modelu tańszym, który w dalszym ciągu działa naprawdę dobrze i jest funkcjonalny – koniecznie weź pod uwagę Bosch Move BHN14090, bo to skuteczny odkurzacz do mebli.

Poradnik zakupowy

Nie ma żadnych uniwersalnych zasad wyboru idealnego odkurzacza ręcznego – aczkolwiek jeżeli szukasz porad to my służymy pomocą. Chętnie podpowiemy Ci, na co konkretnie warto zwracać uwagę – a jakie aspekty mają jednak mniejsze znaczenie. Nasz poradnik zakupowy to na pewno coś, co przynajmniej warto sobie przejrzeć – nic na tym nie stracisz, a być może sporo zyskasz. Powiemy Ci nie tylko to, które modele są najlepsze – możemy wskazać też najlepsze miejsce na ich zakup oraz orientacyjne ceny. Dzięki temu podczas transakcji nic Cię nie zaskoczy. Doskonale rozumiemy to, że każdy lubi być przygotowany na takie sytuacje – nie chcemy mieć przeczucia, że tak naprawdę nie wiemy, w co inwestujemy i czy jest to przede wszystkim dobra inwestycja. Odkurzacz do kanapy przyda się tak naprawdę każdemu z nas.

Po pierwsze – zwracaj uwagę na moc konkretnego urządzenia. Twój mini odkurzacz ręczny musi mieć wysoką moc, bo wtedy możesz spodziewać się lepszego ssania – a więc także lepszego czyszczenia wszelkich powierzchni. Warto zwracać na to uwagę, bo w taki sposób jesteśmy w stanie odróżnić te naprawdę dobre modele – od tych raczej przeciętnych. To na pewno ważniejszy parametr niż cena, jaką płacimy za odkurzacz ręczny. Nie spodziewaj się jednak, że będzie on tak samo silny, jak tradycyjny odkurzacz – w modelu ręcznym nawet tego nie potrzebujemy. Najczęściej spotykana moc pozwala już na skuteczne pozbycie się kurzu i okruchów z każdej powierzchni. Odkurzacz ręczny do sierści także musi być silny. Odkurzacz ręczny z dużą mocą ssania po prostu najlepiej działa.

Po drugie – patrz na wielkość pojemnika. Tutaj być może wybór nie będzie zbyt duży, ale i tak można wziąć to pod uwagę podczas zakupu. Zwykle mamy tutaj do czynienia z pojemnikami wielkości 0,3-0,6 litra.

Po trzecie – dostępne funkcje. Nie da się zaprzeczyć temu, że to właśnie dostępne funkcje zwykle przeważają szale i to one przekonują nas do zakupu konkretnego sprzętu. Czasami w danym modelu odkurzacza otrzymujemy na przykład możliwość sprzątania na mokro i na sucho – a to przydatna opcja. Jeżeli coś nam się przypadkowo rozleje – nie musimy już korzystać ze szmatki, bo pomoże nam też nasz odkurzacz ręczny. A przy okazji sprzątniemy też okruchy i pomieszczenie od razu zacznie lepiej się prezentować. Jeśli zależy Ci na większej ilości dostępnych funkcji to w wybranym modelu możesz szukać też możliwości sprawdzenia aktualnego poziomu naładowania baterii – albo łatwego czyszczenia pojemnika.

Po czwarte – jak zasilane jest to urządzenie?

Odkurzacz ręczny rankingModele ręczne są dostępne zarówno w wersji bezprzewodowej – jak i takiej, która wymaga już podłączenia do sieci. Nie można tutaj jednoznacznie stwierdzić, co jest lepsze – wybór należy przecież tylko do Ciebie. Modele bez kabla są na pewno wygodniejsze, bo nie musimy przejmować się żadnymi ograniczeniami – tutaj jednak czas pracy będzie z góry określony i narzucony. Mamy dużo swobody – ale tylko przez jakiś czas.

Jeżeli ponowne naładowanie akumulatora będzie trwało kilka bądź kilkanaście godzin – czasami może być to niewygodne i uciążliwe. Modele posiadające przewód pozwalają nam na sprzątanie tak długo, jak tylko chcemy – jeśli oczywiście akceptujemy konieczność ciągłego podłączenia do prądu. Jeśli mamy małe mieszkanie to może to nie być problem – ale czyszczenie kilku pięter mogłoby już być trudniejsze.

Po piąte – wielkość urządzenia. Odkurzacz podręczny to przede wszystkim sprzęt niewielkich rozmiarów, który jest wygodny – nie jest ciężki, nie zawadza i bez problemu może z niego korzystać nawet osoba starsza. To także właśnie jego niewielkie rozmiary pozwalają nam wyczyścić te miejsca, w których trudno byłoby zmienić standardowy model odkurzacza – będzie to chociażby wspomniane już wielokrotnie wnętrze auta.

Cena odkurzaczy ręcznych

Nie ma nic dziwnego w tym, że interesujesz się tym, ile kosztują najlepsze odkurzacze ręczne – to bardzo ważna kwestia. Ranking odkurzaczy ręcznych prezentował takie modele, które można dostać w różnej cenie – dzięki temu każdy ma coś do wyboru i jeśli nie chcemy płacić dużo to nie musimy tego robić.

My nie powiemy Ci tutaj, jaki jest najlepszy odkurzacz ręczny – Ty musisz go sobie wybrać. Możemy jednak podpowiedzieć Ci, że dużo dostępnych modeli znajdziesz w takich sklepach, jak Media Expert czy Media Markt – a często wybierane marki to wspomniany już Bosch i Bissell. Praktycznie każdy odkurzacz akumulatory opinie otrzymuje dobre i złe – to naturalne. Mamy prawo mieć odmienne opinie i wszyscy oczekujemy czegoś innego od tego typu sprzętów.

Odkurzacze ręczne ranking mogą mieć nawet najlepiej rozpisany – a Ty i tak musisz zdecydować samodzielnie. Oczywiste jest to, że mimo wszystko cena zawsze będzie dla nas tutaj istotna – ale postaraj się jednak nie sugerować tylko i wyłącznie tym. Tak naprawdę odkurzacz ręczny opinie może mieć znakomite – a wcale nie będzie to najdroższy model. Jeśli chcesz kupić sobie odkurzacz bezprzewodowy ranking na pewno Ci tutaj pomoże – mamy nadzieję, że ta decyzja teraz będzie już o wiele łatwiejsza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here