Najlepsze odkurzacze pionowe

0

Bez odkurzacza w domu ciężko jest utrzymać porządek – potwierdzają to praktycznie wszystkie osoby. Nie ma tutaj nawet znaczenia to, czy w naszym domu są dzieci lub zwierzęta – tak czy inaczej wszystko mocno się kurzy i na podłogach zalegają alergeny oraz brud. To właśnie dlatego potrzebne jest nam to przydatne urządzenia. Samo zapotrzebowanie na odkurzacz nie oznacza jednak, że nasz wybór jest ograniczony tylko i wyłącznie do standardowej wersji tego sprzętu – nic z tych rzeczy. Coraz większą popularnością cieszy się odkurzacz pionowy. Jest to też tym bardziej rozsądne rozwiązanie, ponieważ może on nie tylko wyczyścić podłogi na sucho – ale też je umyć i ogólnie odświeżyć.

A czy możemy wskazać Ci faktycznie jedno urządzenie, które na 100% spełni Twoje oczekiwania i jest to wręcz idealny odkurzacz pionowy? Oczywiście, że nie – wszystko zależy tutaj od naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nie możemy z góry zakładać, że ktoś poleci nam taki sprzęt, który nam również się spodoba – tylko my wiemy przecież tak naprawdę, czego nam potrzeba i przede wszystkim, ile jesteśmy gotowi za to zapłacić.

Większość z nas kojarzy sobie takie marki, jak Philips czy Electrolux – wiemy, iż one na pewno mają w swojej ofercie odkurzacz pionowy. Nie mówi nam to jednak nic więcej na temat jego jakości czy parametrów – te informacje musimy poznać samodzielnie. Jeżeli chcesz to możesz przejrzeć sobie ranking odkurzaczy pionowych. Zrobiliśmy już wcześniej test odkurzaczy pionowych i mamy dużą wiedzę na temat tego, co powinno mieć takie urządzenia – możemy się z Tobą podzielić tą wiedzą. Jedno jest pewne – odkurzacze pionowe opinie zbierają naprawdę dobre i już na tej podstawie możemy powiedzieć, że jest to na pewno dobry zakup. Jeśli chcesz wiedzieć, jaki odkurzacz pionowy wybrać – poniżej znajdziesz ranking trzech skutecznych urządzeń, które Ci polecamy.

Ranking najlepszych odkurzaczy pionowych – TOP 3

  1. Philips 8000 Aqua Plus XC8349/01

Philips 8000 Aqua Plus XC8349/01Ten model od samego początku zdaje się górować nad całą resztą podobnych sprzętów. Dlaczego? Przede wszystkim chodzi tutaj o jego szerokie zastosowanie. Philips 8000 Aqua Plus XC8349/01 oczywiście zbiera kurz – ale także zmywa podłogę. Jeżeli masz więc małe dzieci i ciągle widzisz na panelach mokre plany – to urządzenie na pewno znacznie ułatwi Twoje codziennie życie. A jak odkurzacz ten w ogóle to robi? Posiada on profesjonalną nasadkę, która dzięki podwójnej mocy ssania – wyczyści naprawdę wszystko.

Oprócz tego ważną informacją na temat Philips 8000 Aqua Plus XC8349/01 jest także jego długi czas pracy – jest w stanie działać bez przerwy nawet do 80 minut. Jeżeli chcemy posprzątać sobie powoli i bez pośpiechu mamy właśnie tyle czasu i wykorzystujemy wtedy tryb podstawowy. A jeśli zależy nam na bardzo szybkim i równie dokładnym odkurzaniu – możemy wypróbować sobie tryb TURBO, który trwa tylko 28 minut, ale efekty końcowe są naprawdę bardzo dobre. Philips 8000 Aqua Plus XC8349/01 to sprzęt wydajny, niezawodny i bardzo przydatny. Ten odkurzacz pionowy ranking 2021 przejął całkowicie.

  1. BOSCH Unlimited 8 ProAnimal BBS8214PET

BOSCH Unlimited 8 ProAnimal BBS8214PETDla wielbicieli zwierząt polecamy inne urządzenie – będzie to najlepszy odkurzacz pionowy BOSCH Unlimited 8 ProAnimal BBS8214PET. Jeżeli wiesz już, że w trakcie swojego sprzątania lubisz co chwilę zmieniać końcówki – ten model Cię nie rozczaruje pod tym względem. Posiada on nawet taką szczotkę, której zadaniem jest właśnie pozbywanie się sierści z kanap czy legowisk naszych pupili. Bardzo dużo włosów znajdujemy też zwykle w dywanach i niektóre odkurzacze sobie z tym nie radzę – ale ten odkurzacz pionowy piorący podejmie się wyzwania i na pewno wygra z zabrudzeniami oraz sierścią.

Jeżeli naładujemy go do pełna to możemy spokojnie oczekiwać około jednej godziny pracy odkurzacza – a jest to wynik zupełnie rozsądny. Dużą zaletą jest też na pewno sporych rozmiarów pojemnik w odkurzaczu – dzięki temu nie musimy tracić czasu na częste opróżnianie go i na pewno zdążymy wyczyścić wszystkie pomieszczenia. Ten odkurzacz pionowy ranking 2020 wygrywał bez żadnej konkurencji.

  1. Tefal X-Force Flex 11.60 TY9890

Tefal X-Force Flex 11.60 TY9890Dobry odkurzacz pionowy 2020 to bez wątpienia Tefal X-Force Flex 11.60 TY9890 – ten model jest uznawany za jeden z tych najbardziej innowacyjnych. Dlaczego? Chociażby dlatego, że posiada on rurę, która jest bardzo elastyczna i można ją zginać w dowolny sposób – a to gwarantuje nam zupełnie inną jakość odkurzania. Możemy dotrzeć do wszystkich tych miejsc, które do tej pory były nieosiągalne – albo po prostu nie chciało nam się schylać. Oprócz tego Tefal X-Force Flex 11.60 TY9890 umożliwia regulowanie mocy ssania – dzięki temu to my wybieramy, jak chcemy teraz czyścić i nie musimy męczyć się np. podczas odkurzania dywanów.

Ustawienie większej mocy wystarczy, aby uzyskać idealny efekt czyszczenia. Także ten model posiada oczywiście wymienne końcówki i niektóre z nich zostały też wyposażone w żarówki LED – a to miły dodatek, który potem często okazuje się być faktycznie bardzo przydatny. Jeżeli zależy nam na jednoczesnym odkurzaniu i myciu podłóg – nic prostszego. Nakładamy głowicę odkurzająco-mopującą i korzystamy z niej bez żadnych problemów – a w razie potrzeby nasz odkurzacz pionowy może też zamienić się w odkurzacz ręczny. Tutaj też pojawiła się w końcu opcja stosowania wymiennej baterii – a to jest coś, co klienci faktycznie bardzo docenili. Ten odkurzacz pionowy bezprzewodowy ranking również zawsze wygrywa. 

Poradnik zakupowy

Jeśli zastanawiasz się dalej, jakie są najlepsze odkurzacze bezprzewodowe to pamiętaj, że nikt Ci tutaj tak naprawdę nie powie jednoznacznie, co masz sobie kupić. Nikt nie wie, jak często sprzątasz i jakie konkretnie końcówki najbardziej Ci się przydadzą. Masz małe mieszkanie czy dużo? Potrzebujesz specjalnej szczotki do sierści czy też jest Ci to raczej zupełnie niepotrzebne? Odpowiedz sobie na te wszystkie pytania i dowiesz się wtedy, które polecane odkurzacze pionowe mogą Ci podpasować. Przejrzyj sobie też może ranking odkurzaczy pionowych 2020 i ranking odkurzaczy pionowych 2021.

Na rynku znajdziemy na pewno mnóstwo opcji – a to już jest dla nas dobra informacja. Jeśli tylko chcemy to bez problemu kupimy odkurzacz, który nie tylko odkurzy – ale też zmyje i odświeży. Dla osób, które bardzo nie lubią porządków domowych i nie chcą tracić na to więcej czasu niż to konieczne – takie rozwiązanie jest po prostu idealne. Odkurzacz 3w1 ranking poleca najczęściej.

Jeśli chodzi o czas pracy odkurzacza to faktycznie jest to taki aspekt, który musisz sobie przemyśleć – sprawdź, który odkurzacz stojący ranking wygrywa pod tym właśnie względem. Poza czasem pracy – zwracaj też uwagę na czas ładowania. To wszystko musi się po prostu opłacać i zapewniać nam możliwość dosyć swobodnego korzystania z tego sprzętu – wtedy wiemy, że się nie rozczarujemy.

Odkurzacze stojące ranking ocenia też pod względem mocy ssania – jeśli mamy sporo dywanów to my też musimy zwrócić na to uwagę. Najlepsza będzie możliwość zmieniania mocy – wtedy sobie to regulujemy samodzielnie i jesteśmy zadowoleni. Możesz też przyjrzeć się różnego rodzaju trybom w wybranych odkurzaczach – klienci zwykle chętnie z nich korzystają.

Czy odkurzacz pionowy jest lepszy od tradycyjnego?Na pewno ranking odkurzaczy bezprzewodowych pionowych uwzględni ilość szczotek posiadanych przez dane urządzenie – to po prostu istotna kwestia. Jeśli jest ich niewiele to może się potem okazać, że w niektórych sytuacjach ciężko będzie nam coś dobrze wyczyścić. A jak mamy duży wybór akcesoriów to możemy sprzątnąć wszelkie szczeliny i zakamarki.

Odkurzacz myjący podłogi ranking może ocenić też pod względem umiejscowienia pojemnika na kurz – zdaniem klientów powinien on znajdować się raczej na górze. Dlaczego? Bo wtedy wygodniej jest nam sprzątać – mamy lepszy dostęp do powierzchni pod meblami i konstrukcja urządzenia nam tutaj niczego nie utrudnia.

Czy odkurzacz pionowy jest lepszy od tradycyjnego?

Nie da się ukryć, że odkurzacze pionowe ranking 2019 zwyciężyły – odkurzacze tradycyjne nie miały tak naprawdę żadnych szans. Podobnie odkurzacze pionowe ranking 2020 także zdominowały i teraz można już powiedzieć z całą pewnością, iż nie zamierzają one wcale znikać z rynku. Odkurzacz i mop w jednym ranking wygrywa właśnie dlatego, że daje nam po prostu dużo więcej możliwości – nie jesteśmy już ograniczeni kablem, nie musimy męczyć się z ciężkim pojemnikiem.

Odkurzacz bezprzewodowy pionowy ranking będzie wygrywał też w najbliższych latach – widzimy już dobrze, że standardowa wersja raczej powoli przechodzi już do historii. Nie odpowiada nam w nim brak akcesoriów, mało dodatków i trybów – nie jesteśmy już z niego zadowoleni.

Odkurzacz pionowy z kablem ranking też docenia, bo wciąż jest to urządzenie lżejsze i takie, którym możemy dotrzeć w różne miejsca. Odkurzanie sufitów czy wysokich półek przy pomocy tradycyjnego odkurzacza było bardzo niewygodne lub nawet niemożliwe – a my dalej musieliśmy przecież jakoś poradzić sobie z ich czyszczeniem. Postępowaliśmy tak przez lata – ale teraz mamy już wybór i możemy wybrać coś innego. Odkurzacze bezprzewodowe pionowe ranking zdominowały na pewno na wiele lat.

Odkurzacz pionowy myjący ranking wygrywa też dlatego, że wersja standardowa nie umożliwia nam mycia podłóg i czyszczenia plam – a tutaj jest to bardzo proste. Ludzie powinni generalnie ułatwiać sobie życie, jeśli tylko mają taką możliwość – to przecież oczywiste. Jeżeli odkurzacz pionowy przewodowy ranking poleca bardziej – warto wziąć pod uwagę taki zakup.

Czy odkurzacz pionowy jest lepszy od tradycyjnego?W dalszym ciągu jednak podkreślamy Ci cały czas, że jest to tylko Twoja decyzja – przejrzyj sobie nasze uwagi, ale zastanów się nad tym wszystkim w odniesieniu do swoich potrzeb. Odkurzacz pionowy z funkcją mycia ranking może przedstawiać w samych dobrych słowach – ale to Ty wiesz, czy będziesz z niego faktycznie korzystać i czy będzie to udany zakup. Mamy nadzieję, że znajdziesz idealny sprzęt dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here